/Files/photogallery/CoVid2020-A3_horizontal1111-01.jpg

Через негоду, що вируватиме в наступні дні, столична влада ухвалила рішення зачинити школи та садочки 11 та 12 лютого. 11 та 12 лютого навчаємось дістанційно. Матеріали, завдання до уроків, посилання на онлайн уроки у відповідних платформах для дістанційного навчання будуть розміщені у GOOGLE-документах відповідного класу.

ШАНОВНІ БАТЬКИ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 з 08 до 25 січня 2021 року на території України вводиться період обмежувальних протиепідемічних заходів. Згідно з наказом Департаменту освіти і науки КМДА від 15.12.2020 р. № 194 "Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти всіх типів та форм власності міста Києва у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року" САТШ № 203 в цей період проводить навчання в дистанційному режимі.

Розклад дзвінків на час дистанційного навчання з 08 до 25 січня 2021 року:

Розклад дзвінків на період карантину з 08 по 25 січня 2021 р.

Розклад уроків на час дистанційного навчання з 08 до 25 січня 2021 року:

/Files/images/SCHOOL203/РОЗКЛАД УРОКІВ.png

Усі матеріали, завдання до уроків, посилання на онлайн уроки у відповідних платформах для дістанційного навчання будуть розміщені у GOOGLE-документах відповідного класу.

Зворотній зв'язок з вчителями.

Адміністрація школи в період карантину НЕ ВЕДЕ особистий прийом громадян.

Телефон приймальной: 095-760-35-24.

ВЕСЕЛИХ НОВОРІЧНИХ СВЯТ!

Будьте здорові.

Інструкція по замовленню учнівського квитка батьками

/Files/images/оголощення.png

5 речей, які треба знати батькам про коронавірус – роз’яснення МОН та МОЗ

Під час призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти Києва навчання не припиняється!

ОБЕРЕЖНО, КОРОНАВІРУС!

Віталій Кличко: «Київ запроваджує протиепідемічні заходи та обмеження»

Інформаційні листівки МОЗ України "Як захистити себе від вірусних інфекцій".

Інформація про зміни до розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків НС

БУЛІНГ

Офіційний сайт спеціалізованої авіаціно-технологічної школи № 203 Святошинського району міста Києва

04128, місто Київ,