Створено «психологічний онлайн тренажер для підлітків» для поліпшення соціально-психологічного стану дітей, зниження стресових та депресивних станів у дітей та підлітків.

Вправи, розміщені на цьому сайті допоможуть зменшити стрес та тривожність, підвищити емоційну стійкість і самосвідомість, сприяють формуванню позитивного ставлення до себе та навколишнього світу.

Ці вправи треба робити у зручному випадковому порядку, але щодня протягом 21 дня.

Адреса сайту: https://happymind.help/teen/

або скануй QR-код./Files/images/2023-2024/Психологічний тренажері.png

Під час воєнних дій важливо не нехтувати своєю безпекою. Тому Департамент комунікації Міністерства внутрішніх справ України зібрав ключові рекомендації для школярів від рітувальників і поліцейських, медічних працівників і педагогів, психологів та юристів в цієї Абетці.