10 речей, які повинні зробити батьки першокласників

1. Малюк, швидше за все буде хвилюватися, і сам прокинеться вдосвіта. Прикрасьте його кімнату повітряними кульками, плакатом із веселим надписом.

2. Багато хто вважає, що подарунків цього дня робити не обов'язково. Між тим яскравий згорток поруч із подушкою трохи розвіє дитячі хвилювання і, з іншого боку, підкреслить важливість події.

3. Якщо ранець Ви разом з дитиною склали раніше, напередодні 1-го вересня перевірьте його і покладить туди якусь дрібничку: чи то кумедний ластик, чи незвичайний олівець. Дитина зрадіє, побачивши таку нахідку.

4. На весь день заборонить собі повчати дитину, не хмуртеся, не гнівайтеся, не обурюйтеся і не підвищуйте голос.

5. Відкладіть усі справи, візміть на роботі відгул. Коли малюк вперше переступить шкільний поріг, ви маєте бути поряд з ним.

6. Скажіть своєму першокласніку, який він має чудовий вигляд.

7. Зустрічаючи дитину зі школи, розпитайте її, як пройшов перший день. Поцікавтеся, що вона робила, і обов'язково похваліть за те, що вона трималася впевнено (навіть якщо вона вмудрилася щось загубити).

8. Увечері влаштуйте святковий чай. З цього приводу запросить бабусь, дідусів - їм також буде приємно привітати першокласника.

9. Скажить дитині, як сильно ви її любите.

10. Засинаючи, дайте собі слово бути стосовно дитини й надалі такими ж спокійними та уважними, як сьогодні!