Середню загальноосвітню школу № 203 було відкрито в 1972 році. Навчальний заклад спочатку мав статус школи з російською мовою навчання і з вивченням іспанської мови. З 1991 року статус було змінено на школу з українською мовою навчання і введено для вивчення англійську мову.

До кінця 90 - х років школа 203 працювала у дві зміни, тому що в ній навчалося близько півтори тисячі дітей.

З того часу і по теперішній день школа є підшефною АНТК "Антонов". Наприкінці вісімдесятих років було добудовано авіаційну майстерню. Школа має величезний фруктовий сад. В 2007 році школа отримала статус "Спеціалізована авіаційно - технологічна школа". Адміністрація заводу допомагає школі в працевлаштуванні випускників на своє підприємство. Починаючи з десятого класу діти проходять практику на підприємстві, багато випускників залишаються там працювати.

Модель літака Тут проходить поглиблене вивчення двох іноземних мов - англійської та іспанської, діти молодшої школи та старших класів вивчають інформатику, Християнську етику, є спеціалізований курс "Літакобудування", трудове навчання знаходиться на високому рівні вивчення. За перший рік існування школи, як спеціалізованої, на олімпіадах міста з трудового навчання наші діти займали тільки перші і другі місця.

Адреса школи: вулиця Академіка Туполєва, 17. Це Святошинський район. Поруч зі школою багато зелених насаджень, є парк. Район спокійний і тихий. Дістатися можна від станції метро "Святошин" за двадцять хвилин на громадському транспорті. Від станції метро "Сирець" - за тридцять.

Кiлькiсть переглядiв: 479

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Офіційний сайт загальноосвітньої школи

вулиця Туполєва, 17,
поштовий індекс, місто Київ,
Україна

Дата останньої зміни 02 Липня 2018

Цей сайт безкоштовний!