Середню загальноосвітню школу № 203 було відкрито в 1972 році. Навчальний заклад спочатку мав статус школи з російською мовою навчання і з вивченням іспанської мови. З 1991 року статус було змінено на школу з українською мовою навчання і введено для вивчення англійську мову.

До кінця 90 - х років школа 203 працювала у дві зміни, тому що в ній навчалося близько півтори тисячі дітей.

З того часу школа була підшефною АНТК "Антонов". Наприкінці вісімдесятих років було добудовано авіаційну майстерню. В 2007 році школа отримала статус "Спеціалізована авіаційно - технологічна школа". Адміністрація заводу допомагає школі в працевлаштуванні випускників на своє підприємство.

Модель літака Тут проходить поглиблене вивчення англійської мови, діти молодшої школи та старших класів вивчають інформатику, Християнську етику, , трудове навчання знаходиться на високому рівні вивчення. За перший рік існування школи, як спеціалізованої, на олімпіадах міста з трудового навчання наші діти займали тільки перші і другі місця.

Адреса школи: вулиця Академіка Туполєва, 17. Це Святошинський район. Поруч зі школою багато зелених насаджень, є парк. Школа має величезний фруктовий сад. Район спокійний і тихий. Дістатися можна від станції метро "Святошин" за двадцять хвилин на громадському транспорті. Від станції метро "Сирець" - за тридцять.