Життя школи № 203 завжди було тісно пов’язано з АНТК „Антонов”. В радянські часи завод був шефом школи, допомагав вирішувати питання життєдіяльності навчального закладу . З вікон третього поверху добре видно заводські ангари, і коли на смугу викочували новий літак - усі учні школи спостерігали за першим польотом.

Завод добудував і оснастив обладнанням шкільні майстерні, які були зразковими, найкращими в місті. Завод виділив майстрів, вони займались в післяурочний час з дітьми, вели гуртки , знайомили дітей з робочими спеціальностями, які були необхідні на заводі.

Школа працювала в тісному зв’язку з Харківським авіаційним інститутом ім. Жуковського, Національним Авіаційним Університетом ( випускні екзамени в школі зараховувались як вступні до цих вузів).

В школі і зараз працюють авіамодельні гуртки, проходять цікаві зустрічи , змагання під час яких з шкільного стадіону піднімаються в небо дельта та параплани. Це захоплююче видовище, цікаве для дітей і дорослих.

Коментарi

Офіційний сайт загальноосвітньої школи