ІНКЛЮЗІЯ в САТШ № 203

На підставіЗакону України «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу» від 06. 07. 2010 р. № 244-VI, Постанови Кабінету Міністрів України від 15. 08. 2011 р. № 872 «Про затвердження порядку організації інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладів», Постанови Кабінету Міністрів України від 09. 08. 2017 р. № 588 «Про внесення змін до Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах» у школі відкрито інклюзивні класи 1-Б та 7-А (в 2018-2019 н. р.) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку. Відповідно складено індивідуальний робочий навчальний план для дітей з особливими освітніми потребами 1-Б та 7-А класів згідно з рекомендаціями Київської міської психолого-медико-педагогічної консультації та заяв батьків.

Освітня програма школи має корекційно-розвивальний складник для осіб з особливими освітніми потребами в інклюзивних 1-Б та 7-А класах, зміст якого зумовлений особливостями психофізичного розвитку учнів, і реалізується через навчальні предмети та курси. Корекційно-розвиткові години не входять до гранично допустимого навчального навантаження дітей з ООП та визначаються відповідно до індивідуальних потреб дітей. Заняття проводяться в другу половину дня.

Дата останньої зміни 20 Березня 2024