Наявні вакансі:

• зступник директора з навчально-виховної роботи
  • вчитель початкових класів
  • вчитель праці у хлопчиків
  • вихователь ГПД
  • асистент вчителя у інклюзивному класі
  • сестра медична
  • електрик
  • прибиральниця
  • двірник

Прийом на роботу здійснюється у встановленому законом порядку, за результатом співбесіди з адміністрацією школи.

Відповідно до п. 1, ст.24 Закону України "Про загальну середню освіту":

"Педагогічним працівником повинна бути особа з високими моральними якостями, яка має відповідну педагогічну освіту та/або професійну кваліфікацію педагогічного працівника, належний рівень професійної підготовки, здійснює педагогічну діяльність, забезпечує результативність та якість своєї роботи, фізичний та психічний стан здоров’я якої дозволяє виконувати професійні обов’язки в закладах системи загальної середньої освіти."

Для прийому на роботу необхідно надати такі документи :

1. Паспорт.
  2. Ідентифікаційний код.
  3. Документи про освіту.
  4. Трудову книжку (при прийомі на роботу за сумісництвом - довідку з основного місця роботи).
  5. Медичну книжку встановленого зразка.
  6. Військовий квиток або приписне свідоцтво (для військовозобов'язаних осіб)

Дата останньої зміни 20 Березня 2024