Повернутися до звичайного режиму

Слава Захисникам України!!! Смерть російським окупантам!!!

Життестійкість молоді в умовах криз

У межах реалізаціі Національної стратегіі із створення безбар’ерного простору в Украіні на платформі «Prometheus» розміщено новий освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз». Він є безкоштовним та проводиться в онлайн-форматі. Після завершения навчання його слухачі отримають сертифікати.

Освітній онлайн-курс «Життестійкість молоді в умовах криз» дає відповіді на такі питанггя: як керувати своїм станом під час травматичних подій; як надавати психологічну допомогу собі та іншим; як аналізувати власні ресурси та планувати ïx відновлення, коли це потрібно; що потрібно, щоб впевнено комунікувати з 6лизькими, друзями, під час навчання та роботи у стресових ситуаціях; яким чином можна повертати собі відчуття контролю над власним життям.

Kypc доступний на платформі «Prometheus» за посиланням https://bit.1y/3MTfiUg.

Шановні мешканці мікрорайону

Телефони пункту Незламності, який розміщено в САТШ 203:

098-583-43-21

097-618-45-43

Відповідальна в.о. директора САТШ 203 Турунова Людмила Михайлівна

Комендант пункту Іванютіна Олена Костянтинівна.

З 1 вересня класи 1-А, 1-Б, 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б, 5-А, 5-В, 6-А, 7-А, 8-А, 9-А та 10-А працюють оф-лайн.

Класи 2-В, 3-В. 4-В, 5-Б, 6-Б, 7-Б, 8-Б та 9-Б працюють он-лайн. З посиланнями на уроки та завданнями можна ознайомитись тут.

Телефон для довідок: +380 98 583 4321 (пн-пт з 9:00 до 17:00).

Шановні дорослі учасники освітнього процесу! Звертаємо вашу увагу, що головним дієвим засобом профілактики захворювання на Covid-19 є вакцинація!

Розміщуємо адреси пунктів щеплень та добровільної масової вакцинації :

Будьте здорові! Бережіть себе та оточуючих!

Інструкція по замовленню учнівського квитка батьками

Віталій Кличко: «Київ запроваджує протиепідемічні заходи та обмеження»

Інформаційні листівки МОЗ України "Як захистити себе від вірусних інфекцій".

Інформація про зміни до розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків НС

БУЛІНГ

Офіційний сайт спеціалізованої авіаціно-технологічної школи № 203 Святошинського району міста Києва

04128, місто Київ,